Код: 24651
Локација: Aerodrom
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 EUR
Се издава одличен стан во Cevahir Sky City, на 27 ми кат со прекрасен отворен поглед! Станот е 100м2, со 3 спални соби, 2 тоалети, одличен распоред! Станот се издава празен со кујна, но постои можност да се опреми комплетно.
Детали
100 m2
Да
27
4
3
2
Агент
Деспина Китановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 071/236-797
Email
despina.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Aerodrom
22.03.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 81 m2
Соби: 4
Aerodrom
15.04.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Aerodrom
07.03.2019
Продава
Стан
Големина: 81 m2
Соби: 3
Aerodrom
14.08.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 3