Код: 24687
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
1300 Евра
Шифра 24687
Се издава убава куќа во козле во близина на Германска Амбасада. Куќата има 205м2 и двор од 230м2. Се состои од 3 нивоа, на првото ниво дневна соба со трпезариски дел и излез на тераса, посебна кујна и тоалет. На второто ниво 3 спални соби, 2 тераси и купатило. Третото ниво е работна просторија или хоби соба. Наместена комплет пристојно. Цената е 1300 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24687
Very nice and completely furnished house for lease near the Embassy of Germany in Kozle. The house is on 3 levels with 205m2 of living space situated on 230m2 yard. On the ground level there is a living room with dining area and terrace, separate kitchen and one toilet. On the upper level there are 3 bedrooms, 2 terraces and one bathroom. The top level is one open study/hobby room. The price is 1300 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
205 m2
230 m2
2
4
3
2
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
16.10.2020
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 120 m2
Соби: 4
Kozle
05.11.2013
Изнајмува
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 5
Kozle
24.03.2017
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 684 m2
Соби: 18
Kozle
15.11.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.