Код: 24691
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
2000 EUR
Се издава прекрасна куќа во Козле со вкупна површина од 300м2 и преубаво уреден двор со паркинг место. Куќата има 4 спални соби и 4 тоалети. Се издава празна, но постои можност да се издаде и опремена.Цена 2000 евра за празна куќа.
Детали
300 m2
6
4
4
Галерија

Слични

Козле
17.11.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 4
Kozle
26.08.2020
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 140 m2
Соби: 3
Козле
30.09.2020
Продава
Куќа
Големина: 250 m2
Соби: 6
Козле
20.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.