Код: 24693
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1000 EUR
Агенција Асторија издава луксузен стан на Водно спроти Хотел Скала,со површина од 96м2. Располага со 3 спални соби, дневна со кујна и две тераси. Луксузно наместен со нов мебел и никогаш невселуван. На 2ри кат, со лифт,во нова зграда. Цена 1.000 евра+ месечни трошоци.
Детали
96 m2
Да
2
4
3
3
Сопствено
север/исток
2016
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Vodno
21.09.2018
Продава
Земјиште
Големина: 1800 m2
Vodno
15.03.2021
Продава
Земјиште
Големина: 758 m2
Vodno
29.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Vodno
11.04.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 128 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.