Код: 24698
Локација: Taftalidze 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 евра
Се издава дуплекс стан 69м2 во Tафталиџе 2 во близина на реплек. Станот располага со две спални соби, тоалет и вц, кујна со отворена дневна, тераса и подземно паркинг место.
Зградата е новоградба со лифт, енергетски ефиксна А-класа со многу ниски режиски трошоци.
Во цената е вклучено чистење 2 пати месечно.
Детали
69 m2
5 m2
4
3
2
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Taftalidze 2
07.06.2021
Продава
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 4
Taftalidze 2
28.07.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 91 m2
Соби: 4
Taftalidze 2
06.07.2010
Изнајмува
Куќа
Големина: 160 m2
Соби: 4
Taftalidze 2
21.07.2020
Продава
Куќа
Големина: 257 m2
Соби: 5