Код: 24709
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
290 EUR
Агенција Асторија издава дел од куќа, со сопствен влез, во Центар позади Универзална сала, со површина од 84м2. Куќата е на два ката, на првиот кат има дневна соба со кујна и гостински тоалет. На вториот кат е спалната соба со купатило и тераса. Греењето е со инвертер клима. Паркинг место пред куќа за една кола. Во близина има маркети, ресторани, факултети. Цена 290 евра + месечни тросоци.
Детали
84 m2
Да
1
2
1
2
Сопствено
Поволности
Клима
Гаража
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
24.08.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Centre
07.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 80 m2
Соби: 3
Centre
19.04.2018
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 365 m2