Код: 24711
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1350 Евра
Шифра 24711
Се продаваат два стана на приземје во понова зграда на улица Петар Поп Арсов, веднаш позади Универзална сала. Становите се со површина од 45м2 и 35м2. Секој од становите има дневна соба со кујна, 1 спална соба и 1 купатло. Двата стана во позадина на зградата имаат излез на голема поплочена тераса од околу 90м2, која не е на имотен лист, но се користи од сопственикот.
Цена за продажба: 1350 евра/м2.
Контакт 071/271-271
Детали
45 m2
90 m2
приземје
4
3
2
Централно
Поволности
Лифт
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Centre
19.09.2016
Изнајмува
Продавница
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 112 m2
Соби: 4
Centre
28.12.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 3528 m2