Код: 24723
Локација: Zlokukjani
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1000 Евра
Шифра 24723
Се изнајмува наместен стан во Злокуќани, во комплексот Свети Јован. Станот е на 2ри кат, има 150м2 и истиот се состои од голема дневна соба со балкон со поглед на езерото, кујна, гостински тоалет и 2 спални соби од кои секоја со сопствено купатило. Комплексот има 24 часовно обезбедување, обезбеден паркинг, надворешен базен, водопад и две езера поврзани со островче со место за скара. Цена 1000 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24723
Completely furnished apartment for rent in Zlokukjani in the complex St. John. The apartment is on the 2nd floor, it has 150m2 and it consists of large living room with balcony with lake view, kitchen, guest toilet and 2 bedrooms each with own bathroom. The complex has a 24 hours security, designated parking area, outdoors pool, waterfall and two lakes connected with small island with barbecue area. price 1000 euros/month. Contact 071/271-271
Детали
150 m2
2
3
2
3
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Zlokukjani
26.09.2014
Продава
Куќа
Големина: 400 m2
Соби: 5
Zlokukjani
19.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 139 m2
Соби: 4
Zlokukjani
06.05.2015
Продава
Куќа
Големина: 400 m2
Соби: 5
Zlokukjani
30.01.2014
Изнајмува
Куќа
Големина: 440 m2
Соби: 4