Код: 24725
Локација: Zlokukjani
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 Евра
Шифра 24725
Се изнајмува комплетно наместен стан во Злокуќани. во комплексот Свети Јован. Станот е на прв кат и има 100м2, а се состои од дневна соба со кујна, спална соба, 1 купатило, 1 вц и балкони од секоја соба со поглед кон езеро. Комплексот има 24 часовно обезбедување, обезбеден паркинг, надворешен базен, водопад и две езера поврзани со островче со место за скара. Цена 600 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24725
Completely furnished apartment for rent in Zlokukjani in complex St. John. The apartment is on the 1st floor, it has 100m2 and it consists of a living room with kitchen, one bedroom, one bathroom, one guest toilet and balconies with lake view from every room. The complex has a 24 hours security, designated parking area, outdoors pool, waterfall and two lakes connected with small island with barbecue area. price 600 euros/month. Contact 071/271-271
Детали
100 m2
1
2
1
2
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Zlokukjani
07.08.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 150 m2
Соби: 3
Zlokukjani
13.08.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4
Zlokukjani
19.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 139 m2
Соби: 4
Zlokukjani
26.09.2014
Продава
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 5