Код: 24733
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
550 Евра
Шифра 24733
Се изнајмува прекрасен и комплетно реновиран стан од 75м2, во градски ѕид, во блокот веднаш спроти Рамстор Мол, на 3ти кат во зграда со лифт. Станот е наместен со нов мебел и апарати за домаќинство, а истиот се состои од дневна соба со кујна, остава, две спални соби и едно купатило.
Цена 550 евра/месечно
Контакт 071/271-271

Code 24733
Very nice and completely renovated apartment with 75m2 for rent, in the building just across the street from Ramstore Mall, on the 3rd floor with an elevator. The apartment is furnished with new furniture and appliances and it has a living room with kitchen, pantry, two bedrooms and one bathroom.
Price 550 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
75 m2
3/6
3
2
1
Поволности
Лифт
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Centre
30.10.2020
Продава
Стан
Големина: 178 m2
Соби: 5
Centre
18.04.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 143 m2
Соби: 4
Centre
28.02.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 95 m2
Соби: 4
Centre
21.04.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3