Код: 24741
Локација: Aerodrom
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR
Агенција Асторија издава нов стан во Аеродорм кај старата бензинска,позади Тобако 2, со површина од 64м2. Располага со 2 спални соби,дневна со кујна, комплетно наместен со нов мебел. Станот е на 9ти кат, централно греење,во нова зграда. Цена по договор
Детали
64 m2
Да
9
3
2
2
Централно
2020
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Aerodrom
02.06.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Aerodrom
20.02.2023
Продава
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Aerodrom
21.03.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Aerodrom
18.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.