Код: 24749
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 евра
• Одлична локација во населба Тафталиџе.
• Површина: 111m2, со балкони.
• Кат 4 од 5, со лифт
• 3 посебни спални соби, со неколку комплети постелнина.
* 2 спални опремени со брачни кревети со 2 делни гардеробери
* 1 детска соба со единечен кревет со огромен 3 делен гардеробер
• 2 бањи, со туш реновирани 2018 година, со централен електричен бојлер.
• Централно / градско парно греење
• Клима уред
• Комплетно опремена кујна со сите кујнски апарати
• Прозори со термо и звучна изолација со ролетни
• Оптички интернет од Телеком
• 4Г Безжичен рутер
• Мах ТВ со над 100 канали
• Телефонска линија
Детали
111 m2
5 m2
4
3
Централно
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Taftalidze 1
23.11.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 4
Taftalidze 1
16.02.2021
Продава
Куќа
Големина: 340 m2
Соби: 16
Taftalidze 1
29.11.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Taftalidze 1
29.07.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 63 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.