Код: 24751
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1250 EUR + 3%
Шифра 24751

Агенција Асторија продава одличен стан на топ локација во Центар, со површина од 86м2. Располага со 3 спални соби, дневна со кујна и 2 купатила. Станот е на 5ти кат, со лифт во понова зграда, кај Универзална сала,спроти пекара Силбо. Цена 1250 евра/м2 комплетно наместен.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
86 m2
Да
5
4
3
2
Централно
север
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 73 m2
Соби: 3
Centre
16.09.2015
Продава
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
14.06.2022
Изнајмува
Деловен објект
Големина: 210 m2
Соби: 3
Centre
11.06.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 220 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.