Код: 24752
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
230000 EUR
Шифра 24752
Агенција Асторија продава/изнајмува ЛУКСУЗЕН стан од 178м2 на ТОП локација во Центар (позади поликлиника Идадија). Станот е полунаместен и се наоѓа на 7-миот кат (дуплекс/поткровје) во зградата на БИСИ Центар. Има на располагање вкупно 4 спални, голема дневна соба со трапезарија и кујна, 3 бањи и огромна тераса на исток со поглед на пола Скопје!
Пред зградата има голем бесплатен паркинг за сите жители!
Цената за продавање е 230.000 евра.
Цената за изнајмување е 1.700 евра/месечно.
Контакт тел. 071/333-336
Детали
178 m2
Да
7
5
4
2
Сопствено
исток
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
26.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
28.02.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 95 m2
Соби: 4
Centre
30.09.2016
Изнајмува
Стан
Соби: 3
Centre
10.02.2021
Продава
Стан
Големина: 132 m2
Соби: 4