Код: 24765
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
350 Евра
Шифра 24765
Се изнајмува прекрасен понов стан погоден за канцеларии, во понова зграда на 2 кат со лифт, спроти општина Центар, до кафиќот Ван Гог. Станот има 68м2 и се состои од ходник, дневна соба со чајна кујна, посебна спална соба, едно купатило, едно вц и две тераси. Станот се издава празен, по цена од 350 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24765
Newer beautiful apartment for rent, convenient for office space, in newer mini building, on the second floor, with an elevator, across from municipality of centar next to cafe Van Gog. The apartment has 68m2 and it has an entrance hallway, living room with kitchen, separate bedroom, one bathroom, one toilet and two terraces. The apartment is available unfurnished, for the price of 350 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
68 m2
2/5
2
1
2
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Debar maalo
28.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 47 m2
Соби: 2
Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 2
Debar maalo
15.10.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 95 m2
Соби: 3
Debar maalo
23.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3