Код: 24778
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 EUR
Шифра 24778

Агенција Асторија издава одличен стан во Центар спроти Грчки Конзулат и ЕВН,со површина од 42м2. Располага со една голема просторија, која лесно може да се подели на две простории, чајна кујна и тоалет. Станот е на 3ти кат и се издава празен,за канцеларии. Цена 250 евра.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
42 m2
Да
3
2
2
1
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 49 m2
Соби: 2
Centre
02.03.2016
Изнајмува
Стан
Соби: 3
Centre
02.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Centre
11.11.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 108 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.