Код: 24810
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
10 EUR + персонален данок
Шифра 24810

Агенција Асторија издава одличен деловен простор во Дебар Маало кај Силбо , со површина од 212м2. На две нивоа и тоа сутерен 92м2 и приземје 120м2. Во сутеренскиот дел имаме 2 посебни простории,чекална и два тоалета, а на приземјето 3 простории,дирекоторска канцеларија,чајна кујна,тоалет и приемен дел. Идеален за ординација. Цена 10 евра/м2.

Контактр тел.
071/333-336
Детали
212 m2
приземје
6
6
3
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
11.09.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Debar maalo
11.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Debar maalo
24.02.2022
Продава
Стан
Големина: 93 m2
Соби: 4
Debar maalo
12.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.