Код: 24829
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1250 EUR
Шифра 24829
Агенција Асторија продава одличен стан Кај Млечен или поточно позади поранешно Блу Кафе, со површина од 75м2 по Имотен лист. Станот е 3ти кат, без лифт, во зграда градба 2005 год, со централно греење. Располага со 2 спални соби, дневна со кујна и тераса . Ориентација исток-југ. Цена 1250 евра/м2 + 3% данок на пренос на имот.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
75 m2
Да
3
3
2
2
Централно
2005
Поволности
Гаража
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
19.10.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 5
Centre
15.03.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3
Centre
11.02.2019
Продава
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
22.10.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 112 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.