Код: 24830
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 Евра
Шифра 24830
Се издава убав стан во Тафталиџе, близу Форца и гимназија Нова. Станот е двособен, има 57м2, на 2 кат во зграда од 6 ката, со лифт и градско парно. Станот се издава комплетно наместен за самци или парови без деца и не е за студенти.
Цена 300 Евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24830
Very nice one bedroom apartment for rent in Taftalidze, near Forca cafe and Nova schools. The apartment has 57m2, on the 2nd floor/6 floors, with elevator and central city heating. The apartment is completely furnished and ready to rent to singles or couples without children and not for students. Price is 300 Euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
57 m2
2
1
1
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Тафталиџе 1
26.10.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 57 m2
Соби: 2
Taftalidze 1
09.09.2020
Продава
Куќа
Големина: 200 m2
Соби: 5
Тафталиџе 1
06.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 4
Тафталиџе 1
04.10.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 58 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.