Код: 24833
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
12 EUR
Шифра 24833
Агенција Асторија издава одличен деловен простор во МИ ДА Комплекс-Карпош 2,новоградба,со површина од 275м2 на 3ти кат. Одличен за канцелариско работење,опкружен со деловни згради и брендирани фирми. Лесен пристап,бесплатен паркинг. Зградта гледа према Илинденска на самата раскрсница према Александар Палас. Цена 12 евра/м2 + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
275 m2
Да
3
5
5
3
Сопствено
север
2015
Поволности
Лифт
Интернет
Галерија

Слични

Karposh 2
28.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 2
Karposh 2
14.12.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Karposh 2
27.02.2023
Продава
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Karposh 2
05.06.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.