Код: 24834
Локација: Taftalidze 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
300 Евра
Шифра 24834
Се изнајмува реновиран и комплетно убаво наместен втор спрат од куќа во Тафталиџе 2, на мирна локација, позади пица Доминос. Станот има 75м2 и истиот се состои од дневна соба со кујна, 2 спални соби и 1 купатило. Опремен со модерна кујна, клима и оптички интернет и во непосредна близина на Сити Мол, зелен пазар, училиштата НОВА и Јахја Кемал.
Цена 300 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24834
Very nice, renovated and completely furnished second floor house apartment for rent in Taftalidze 2, on quiet street, behind Domino's pizza. The apartment has 75m2 and it has a living room with kitchen, 2 bedrooms and 1 bathroom. Equipped with modern new kitchen, optic internet, air condition in vicinity of City Mall, green market, NOVA and Jahja Kemal schools.
Price 300 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
75 m2
2/2
3
2
1
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Taftalidze 2
03.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Taftalidze 2
26.05.2015
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 150 m2
Соби: 3
Тафталиџе 2
10.09.2019
Продава
Куќа
Големина: 354 m2
Соби: 11
Taftalidze 2
28.07.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 91 m2
Соби: 4