Код: 24849
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
850 евра
Се изнајмува комплетно опремен стан во Тафталиџе во близина на Нова , со вкупна површина од 85м2, лоциран на 6-ти кат.
Станот располага со две спални соби, два тоалети, пространа дневна просторија заедно со трпезарија, комплетно опремена кујна, како и две тераси.
Станот е поврзан на градско парно, а располага со и со инвертер клима уреди.
Во месечната закупнина е вклучено и чистење на станот од страна на хигеничарка.На располагање е исто така и паркинг место во самата зграда.
Детали
85 m2
5 m2
6
3
2
2
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Taftalidze 1
28.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 74 m2
Соби: 4
Taftalidze 1
28.03.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Taftalidze 1
12.12.2018
Изнајмува
Стан
Taftalidze 1
07.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.