Код: 24850
Локација: Sopiste
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
199800 евра
Se prodava dupleks od 148m2 vo Centar na Bul: Kliment Ohridski 34, sproti Soboren Hram. Stanot e sostaven od sonovno nivo so banja, kujna, trpezarija, utiliti soba, dneven prestoj i logija so vkupna kvadratura od 7m2 i galerija so 2 spalni sobi, banja,i zaednicki prostor od vkupno 70m2.
Stanot ne e vseluvan i se vo nego e apsolutno novo.Stanot e so jugo-istocna orientacija i prekrasen pogled na Soboren Hram.
Stanot ima odlicna termo-izolacija na krov i 10 godishna garancija za izvedbata.
Premium elementi vo toaletite(Italijanska keramika Florin-Villeroy , Bosh, Roca, Groshe) Francuski balkoni i prozorci so 4 sezonsko staklo vo site prostorii.
Vgradeno podno greenje na celata osnova na stanot.
Stanot e so vonstandardni visini na plafonitena dvete nivoai izobiluva so mnogu svetlina.
Детали
148 m2
9 m2
3
3
2
2
Сопствено
istok-jug
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Sopiste
26.11.2020
Продава
Куќа
Големина: 2300 m2
Соби: 30
Sopiste
26.11.2020
Продава
Индустриски објект
Големина: 134000 m2
Sopiste
11.08.2021
Продава
Куќа
Големина: 123 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.