Код: 24881
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
200 Евра
Шифра 24881
Се изнајмува комплетно убаво наместена гарсоњера од 40м2, во близина на Универзална сала, во понова мини зграда, на 3ти кат, со лифт. Гарсоњерата се состои од една соба со кујна, едно купатило и балкон. Има централно градско греење, клима уред, нов мебел и нова бела техника.
Цена 200 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24881
Completely and nicely furnished studio with 40m2 for lease, near Univerzalna sala, in lower raised building, on the 3rd floor with an elevator. The studio consists of one room, kitchen, one bathroom and balcony. Central city heating, a/c unit, new furniture and appliances.
Price 200 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
40 m2
3
1
1
Поволности
Лифт
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
25.12.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 155 m2
Centre
18.06.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Centre
17.10.2016
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 260 m2
Соби: 10
Centre
14.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 68 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.