Код: 24893
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
2500 евра
****Ексклузивно опремен нов стан на Водно со површина од 210м2***
Станот располага со 4 спални соби, голема дневна соба со трпезарија, засебна кујна, 4 бањи и балкон со прекрасен поглед на градот.
Станот е на мирна и тивка локација на Водно со обезбедени две гаражни места .
Детали
210 m2
10 m2
9
5
4
4
Централно
север
2020
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Vodno
10.05.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 180 m2
Соби: 4
Vodno
17.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Vodno
20.06.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 107 m2
Соби: 4
Vodno
21.08.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 110 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.