Код: 24917
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
500 EUR + персонален данок
Шифра 24917

Агенција Асторија издава реновиран стан за канцеларии во Центар кај Кала, со површина од 112м2. Располага со 4 големи простории, 2 купатила и една чајна кујна. Во сите 4 простории има инвертер клима. Канцелариите се на 1ви кат, со лифт во понова зграда. Цена 500 евра.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
112 m2
1
4
4
2
Сопствено
север
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
19.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Centre
24.06.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Centre
01.03.2016
Изнајмува
Продавница
Големина: 122 m2
Соби: 2
Centre
07.09.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 44 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.