Код: 24923
Локација: Karposh 3
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
2000 евра
Се издава луксузно опремен 4 собен стан во City Garden Карпош4 веднаш до City mall . Станот располага со вкупно 185m2 од кои корисна стамбена површина 179m2 и 6 m2 балкон, 2 дневни ,3 спални,тоалет, голема бања , утилити.
Станот има прекрасен поглед на источна и западна страна и истиот е на 9ти кат со 2 лифта.

Детали
185 m2
6 m2
9
6
3
2
Централно
2018
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Karposh 3
24.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Karposh 3
05.10.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 69 m2
Соби: 3
Karposh 3
20.10.2021
Продава
Продавница
Големина: 57 m2
Соби: 1
Karposh 3
18.10.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.