Код: 24925
Локација: Karposh 3
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 Евра
Шифра 24925
Се изнајмува нов стан во Сити Тауер, до Сити Мол, на 3 кат, со лифт и централно градско греење. Станот има 50м2 и се состои од дневна соба со кујна, една спална, едно купатило и балкон. Цена 350 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24925
New apartment for rent in City Tower, next to City Mall, on the 3rd floor, with an elevator and central city heating. The apartment has 50m2 and it has a living room with kitchen, one bedroom, one bathroom and balcony. price 350 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
50 m2
3/15
2
1
1
Централно
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Karposh 3
03.02.2016
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 740 m2
Karposh 3
07.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Karposh 3
12.04.2022
Продава
Стан
Големина: 194 m2
Соби: 4
Karposh 3
08.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.