Код: 24935
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR
Шифра 24935

Агенција Асторија издава луксузен стан на одлична локација во Ценатр,спроти Соборен Храм,со површина од 60м2. Располага со една спална соба, дневна соба со кујна, тераса и едно купатило. Станот е на 5ти кат, со два лифта,обезбедување и одржување, во нова зграда. Греење и ладење со фенкојлери. Цена 500 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
60 m2
Да
5
2
1
1
Сопствено
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Гаража
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
13.11.2020
Продава
Куќа
Големина: 284 m2
Соби: 7
Centre
14.10.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Centre
31.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 3
Centre
11.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.