Код: 24960
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 Евра
Шифра 24960
Се изнајмува комплетно наместен стан од 50м2, во зградата на Настел во Тафталиџе. Станот е на 6ти кат, зградата има 2 лифта а станот има градско греење. Се состои од дневна соба со кујна и тераса, една спална соба и едно купатило. Цена 300 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24960
Completely furnished apartment with 50m2 for rent in Nastel building, Taftalidze. The apartment is on the 6th floor, with 2 elevators and central city heating. It consists of a living room with kitchen and terrace, one bedroom and one bathroom. Price 300 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
50 m2
2
1
1
Централно
Поволности
Лифт
Клима
Мебел
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Taftalidze 1
16.02.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 2
Taftalidze 1
09.09.2020
Продава
Куќа
Големина: 200 m2
Соби: 5
Taftalidze 1
15.03.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 200 m2
Соби: 6
Taftalidze 1
19.04.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2