Код: 24978
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 евра
Агенција Асторија нуди стан за изнајмување во Центар, ул.Костурски Херои (спроти Католичка црква) . Станот е на 3 спрат од вкупно 6, зградата располага со лифт. Станот е комплетно уреден со 2 спални соби , дневна и комплетно опремена кујна, 2 тераси и купатило. Располага со паркинг место (гаража) . Греењето е централно.
-Цена 350 евра + трошоци

контакт: 070-236-797

Детали
66 m2
Да
3
3
2
1
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
03.03.2021
Продава
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 2
Centre
04.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 4
Centre
10.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
03.06.2022
Продава
Канцеларија
Големина: 20 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.