Код: 24979
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 евра
Агенција Асторија нуди екстра луксузен стан за изнајмување во Центар, ул.Владимир Полежиновски. Станот е модерен, целосно опремен и осигуран со сигурносен аларм. Располага со две големи спални соби, дневна соба со кујна, големо купатило, една голема тераса 9м2 и една мала тераса 2м2 , две приватни гаражи: 17 м2 и 18м2. Опремен е со нови елементи и нов мебел во Италијански стил. Станот има сопствено греење и ладење. Зградата има лифт и се влегува со сигурносна картица.
цена: 600 евра + трошоци

контакт: 071-236-797
Детали
85 m2
Да
4
3
2
1
Сопствено
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Centre
22.06.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Centre
09.01.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 3
Centre
09.10.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Centre
16.05.2019
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 69 m2
Соби: 3