Код: 24983
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 евра
Агенција Асторија нуди стан за изнајмување во Центар, ул. Коце Кирков. Станот располага со една спална соба, дневна со кујна и едно купатило. Станот е на приземје и има централно парно греење.
Цена: 300 евра + трошоци

контакт: 017-236-797
Детали
55 m2
Да
0
2
1
1
Централно
Поволности
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
09.03.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
24.08.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Centre
17.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 270 m2
Соби: 5
Centre
19.07.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 157 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.