Код: 24984
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
650 евра
Агенција Асторија нуди нов луксузен стан за изнајмување во Центар, во близина на Државна Болница. Станот е 91м2, комплетно уреден во нова зграда , на 5ти спрат. Станот располага со две спални соби , дневна со кујна , едно купатило и голема тераса со поглед према Водно. Централно греење + клима уред. Зградата е вселена во 2018 година, располага со лифт и гаражни паркинг места.
Цена: 650 + трошоци

контакт: 071-236-797
Детали
91 m2
Да
5
3
2
1
Централно
Поволности
Лифт
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Наташа Кекиќ
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
natasha.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Центар
01.09.2020
Изнајмува
Продавница
Големина: 85 m2
Соби: 2
Centre
01.12.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 1100 m2
Соби: 10
Centre
17.11.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Центар
15.03.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3