Код: 25020
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
320 евра
Агенција Асторија издава стан во Центар, на 50та Дивизија. Станот е на поткровје на 4ти спрат, 90м2, со две спални соби, дневна со трпезарија и кујна целосно опремена со сите апарати и едно купатило.
цена: 320 евра + трошоци
контакт: 071-236-797
Детали
90 m2
4
3
2
1
Централно
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
23.04.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 62 m2
Соби: 2
Centre
24.12.2015
Изнајмува
Продавница
Големина: 34 m2
Соби: 1
Centre
11.08.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Centre
13.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 105 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.