Код: 25065
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 евра
Агенција Асторија издава одличен стан во Дебар Маало на само 100 метри оддалеченост од Влада, со една спална соба, дневна со кујна и купатило. Станот е во семејна куќа, на 2 спрат. Греењето е на панели , плус клима. Паркингот е со налепница од ПОЦ.
цена: 300 евра + сметки
контакт: 071-236-797
Детали
50 m2
2
2
1
1
Сопствено
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
24.12.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Debar maalo
11.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Debar maalo
11.08.2022
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 135 m2
Соби: 4
Debar maalo
28.05.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.