Код: 25075
Локација: Aerodrom
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 евра
Агенција Асторија нуди двособен стан за издавање во Аеродром, кај Железничка. Станот е 35 м2, со една спална соба, дневна со кујна и купатило.
цена: 250 евра со вклучени сметки. Станот има централно парно греење, бесплатен паркинг за резиденти.
контакт: 071-236-797
Детали
35 m2
Да
16
2
1
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Aerodrom
26.04.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Aerodrom
06.06.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 82 m2
Соби: 3
Aerodrom
16.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Aerodrom
03.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 48 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.