Код: 25076
Локација: Kapishtec
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
Шифра 25076

Агенција Асторија продава стан во Капиштец, со површина од 106м2. Располага со дневна соба со кујна и тераса,три спални соби и 2 купатила. Станот е на 15ти кат,со централно греење и истиот е реновиран. Цена 130.000 евра + 3% данок на пренос на имот.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
106 m2
не
Да
15
4
3
2
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Галерија

Слични

Kapishtec
01.10.2022
Изнајмува
Продавница
Големина: 40 m2
Соби: 1
Kapishtec
31.08.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 4
Kapishtec
07.07.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Kapishtec
25.12.2014
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 130 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.