Код: 25077
Локација: Crniche
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1300 евра
Шифра 25077
Агенција Асторија нуди ексклузивни станови за продажба во приватна мини зграда од 3 спрата во Црниче. Зградата е изградена во 2010 година. Зградата е ексклузивно изградена, со сите потреби на станарите. Располага со влезен ходник , во кој има просторија која може да се користи како рецепција или заедничка просторија за станарите. Зградата има лифт, и простран двор, кој располага со простор за паркирање, базен, и заградена тераса, подрум 120м2 кој може да се користи како фитнес или како салон за разубавување со посебен влез од дворот на зградата, со тоа што станарите ќе можат да го користат со плаќање на давателот на услугата. Се продаваат :

- 2 стана од по 55м2 на 1 и 2 спрат, становите располагаат со 2 купатила , останатите соби може да се направат по желба и потреба на купецот
- 2 стана од по 75 м2 на 1 и 2 спрат, становите располагаат со 3 купатила, останатите соби може да се направат по желба и потреба на купецот
- 1 стан од 160 м2, на 3 спрат, со директен влез од лифтот. Станот е дуплекс, и поделен е на два стана, едниот стан е со една спална соба, тераса и комплетно купатило , другиот стан е со 2 спални соби и 2 купатила.

За повеќе детали контактирајте не на : 02/3110-566
Детали
да
Да
3
5
Сопствено
2010
Поволности
Лифт
Подрум
Телефон
Интернет
Гаража
Базен
Галерија

Слични

Crniche
04.12.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Crniche
22.02.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 52 m2
Соби: 2
Црниче
15.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Црниче
12.03.2021
Продава
Куќа
Големина: 366 m2
Соби: 7
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.