Код: 25079
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
650 евра
Агенција Асторија издава ексклузивен простор во мини зграда во Црниче. Просторот може да се користи за салон за убавина, спа центар, фитнес студио , сала за јога, пилатес или друга намена. Просторот располага со 3 простории, приспособени за набројаните потреби, едно купатило со одделен туш и мини кујна. Сопствен влез од дворот на зградата.
контакт: 071-236-797
цена: 650 евра + тошоци
Детали
120 m2
-1
3
1
2010
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Crniche
14.02.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 91 m2
Соби: 3
Crniche
04.07.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Crniche
18.04.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 83 m2
Соби: 3
Crniche
14.01.2022
Продава
Куќа
Големина: 350 m2
Соби: 7
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.