Код: 25092
Локација: Przhino
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR
Агенција Асторија изнајмува преубав стан во Пржино,со површина од 84м2. Располага со 2 спални соби,дневна соба со комплетно наместена кујна и тераса со поглед према градот. Станот се издава празен,досега невселуван,во нова зграда. Цена 400 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
84 m2
не
Да
2
3
2
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Интернет
Гаража
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Przhino
20.01.2021
Продава
Стан
Големина: 109 m2
Соби: 3
Przhino
04.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 4
Przhino
30.05.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Przhino
17.09.2020
Продава
Куќа
Големина: 260 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.