Код: 25110
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
Агенција Асторија нуди канцеларија за издавање на Ул. Македонија, комплетно наместена, на 3 спрат, располага со едно паркинг место. Греење централно.
цена по договор
контакт: 071 236 797
Детали
36 m2
1
1
Централно
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Центар
19.12.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 51 m2
Соби: 2
Centre
13.05.2013
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 28 m2
Соби: 1
Центар
08.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
13.09.2021
Изнајмува
Куќа
Големина: 190 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.