Код: 25119
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Продавница
2500 EUR + 18% ДДВ
Шифра 25119

Агенција Асторија издава или одстапува разбработен кафич во Центар,на одлична локација. Внатрешна површина од 100м2 и тераса од 100м2. Кафичот е комплетно наместен. За подетални информации можете да не побарате на тел. бр. 071/333-336
Детали
100 m2
100 m2
Да
приземје
2
Сопствено
Поволности
Интернет
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com

Слични

Centre
11.05.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 100 m2
Соби: 4
Centre
14.08.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
04.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.