Код: 25128
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
250 Евра
Шифра 25128
Се издава одличен стан во Козле, во поновата зграда на Настел, близу Нова. Станот е со површина од 41м2, со дневна соба, кујна, 1 спална соба, 1 купатило и тераса. Наместен комплетно ексклузивно со понов мебел и покуќнина. Со станот следува подрум од 15м2 и подземно гаражно место од 25м2. Греењето е со две опции: на клима инвертер и централно градско.
Цена 250 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25128
Excellent apartment for rent in Kozle, in the newer Nastel building, near Nova schools. The apartment has an area of ​​41m2, with living room, kitchen, 1 bedroom, 1 bathroom and terrace. Furnished completely exclusively with newer furniture and appliances. The apartment has a basement with 15m2 and a garage parking space with 25m2. Heating has two options: air condition inverter and city central heating.
Price 250 euros / month.
Contact 071/271-271
Детали
41 m2
5/8
2
1
1
Централно
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
18.08.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Kozle
03.09.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Kozle
07.06.2018
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 86 m2
Соби: 4
Kozle
19.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 150 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.