Код: 25174
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Продавница
2000 EUR + 3%
Агенција Асторија продава дуќан во Центар со површина од 55м2. Споени се два дуќана,со 2 санитарни чвора. Цена 2000 евра/м2. За дополнителни информации може да не контактирате на тел броеви: 071/271-271; 071/333-336
Детали
55 m2
да
Да
приземје
2
Сопствено
Галерија

Слични

Centre
18.04.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 143 m2
Соби: 4
Центар
20.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Centre
19.09.2016
Изнајмува
Продавница
Centre
25.12.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 155 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.