Код: 25189
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 еур
Шифра 25189
Се издаваат нови два стана, одвоени, еден до друг, на 2 кат, во близина на Соборен Храм. Становите се издаваат празни, опремени со нови кујни, за деловно канцелариско работење. Секој стан е со квадратура од 35м2. Се состои од дневна соба, кујна, една спална соба и мал балкон. Греењето е на струја со клима инвертори.
Цена 250 евра/месечно, за секој стан.
Контакт 071/271-271

Code 25189
Two separate new apartments are for rent, next to each other, on the 2nd floor, in center, near the Big Cathedral Church. The apartments are leased empty, both equipped with new kitchens, for office work. Each apartment has an area of ​​35m2. It consists of a living room, a kitchen, a bedroom and a small balcony. Heating is on electricity, with air conditioner inverters.
Price 250 euros / month, for each apartment.
Contact 071/271-271
Детали
35 m2
2
2
1
1
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
11.12.2020
Продава
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Centre
20.09.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Centre
20.09.2011
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
03.11.2022
Изнајмува
Деловен објект
Големина: 65 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.