Код: 25205
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
140000 EUR + 3%
Агенција Асторија продава стан во Дебар Маало, кај Руска Амбасада,со површина од 100м2 по Имотен лист + 10,5м2 три тераси и подрум од 6м2. Располага со 3 спални соби, дневна со кујна , бања + гостински тоалет. Станот е на 1ви кат ( не е реновиран ), во стара зграда со централно греење.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
100 m2
не
Да
1
4
3
2
Централно
Поволности
Подрум
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
10.03.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 53 m2
Соби: 2
Debar maalo
01.06.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 70 m2
Соби: 1
Debar maalo
13.09.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 61 m2
Соби: 3
Debar maalo
28.02.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.