Код: 25209
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Продавница
15 EUR
Агенција Асторија нуди дуќан на одлична локација во Центар,позади Веро Џамбо,со површина од 100м2. Дуќанот е во завршна фаза и може да се изнајми за било каква намена. Цена 15 евра/м2.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
100 m2
не
Да
приземје
1
Сопствено
Поволности
Интернет
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com

Слични

Centre
13.08.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 53 m2
Соби: 2
Centre
25.11.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 51 m2
Соби: 2
Centre
07.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 115 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.