Код: 25284
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 eur
Агенција Асторија изнајмува стан од 40м2 на Орце Николов. Станот располага со една дневна соба, кујна, спална соба и купатило.

Контакт: 071/236-797
Детали
40 m2
1
1
1
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
11.05.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 110 m2
Centre
03.06.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Centre
11.08.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.