Код: 25367
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1800 EUR + 3%
Агенција Асторија продава луксузен стан во Градски Парк,со површина od 121m2. Располага со 2 спални соби, пространа дневна соба со кујна и тераса со поглед према Вардар. Станот е на 2ри кат,со лифт во комплексот Парк Резиденс. Се продава со нова вградена кујна и вградени плакари.
Детали
121 m2
Да
2
3
2
2
Сопствено
север
Поволности
Лифт
Интернет
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
02.02.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 200 m2
Соби: 6
Debar maalo
13.11.2023
Продава
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 4
Debar maalo
06.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 69 m2
Соби: 3
Debar maalo
20.02.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.